Junioři VK Karlovarsko se sehrávají, kadeti splnili základní cíl

31. říjen 2016 | 00:22
Junioři VK Karlovarsko. Foto: archiv VK KarlovarskoJunioři VK Karlovarsko. Foto: archiv VK Karlovarsko

KARLOVY VARY - Volejbalové Karlovarsko zahájilo sezonu na mnoha frontách. Vedle elitního týmu mužů vstoupili do extraligy také kadeti, junioři bojují ve druhé nejvyšší soutěži.

Reklama

„Máme výborné somatotypy hráčů, ale kluci jsou nevyhraní, chce to, abychom byli trpěliví,“ hodnotí dosavadní vystoupení juniorů trenér Milan Bican.

Nejlepší výkon v dosavadním průběhu sezony předvedli mladíci v polovině října, kdy v domácí hale porazili českobudějovický tým 3:1 na sety. „Kluci jsou bojovníci, jenže mnozí z nich hrají na téhle úrovni poprvé, je potřeba dát jim čas,“ doplnil Bican.

Kadeti Karlovarska, respektive týmu Volejbal Ostrov zažívají premiéru v nejvyšší celostátní soutěži. Ta se po prvních turnajích rozdělila na čtyři výkonnostní skupiny, Karlovarsko se díky solidním výsledkům zařadilo do „třetího koše“. V každém z nich se bude v sezoně utkávat pět družstev.

„Znamená to, že jsme aktuálně v pořadí od jedenáctého do patnáctého místa,“ vypočítal kouč Bican. „Potřebujeme svou pozici ještě potvrdit, ale máme za sebou dobrý základ k udržení nejvyšší soutěže.“

Nejbližší extraligový turnaj čeká Volejbal Ostrov ve Velkém Meziříčí. Kromě pořádajícího oddílu svede souboje s týmy Svitav, Opavy a Ústí nad Labem.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Ve Varech se mi líbí pohodový život, říká volejbalista Daniel Pfeffer

Ve Varech se mi líbí pohodový život, říká volejbalista Daniel Pfeffer

11/8 / VK KARLOVARSKO / KARLOVY VARY - Sedmadvacetiletý Daniel Pfeffer patří k pilířům Volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko a díky mimořádně stabilním výkonům je třetím rokem v národním týmu. Vedle klubových a reprezentačních povinností mu od konce července náleží i role otce rodiny.


Drama u Aše: Srážka vlaku s autem

Drama u Aše: Srážka vlaku s autem

21/7 / KRIMI / AŠ - K nepříjemné události došlo v Hazlově u Aše. Na železničním přejezdu se tam srazil vlak s osobním vozidlem.


Požár v hotelu Thermal! Hosty museli evakuovat

Požár v hotelu Thermal! Hosty museli evakuovat

21/7 / KRIMI / KARLOVY VARY - Ve čtvrtek večer došlo v karlovarském hotelu Thermal k nepříjemné události, když hořelo v balneoprovozu. Ke zraněním nedošlo, avšak celková škoda se odhaduje až na osm milionů.


Ve Varech postřelil kolegu a ještě mu vyhrožoval. Hrozí mu čtyři roky

Ve Varech postřelil kolegu a ještě mu vyhrožoval. Hrozí mu čtyři roky

14/7 / KRIMI / KARLOVY VARY - Personál ve zdravotnickém zařízení v Karlových Varech asi nezapomene na událost, při které jeden ze zaměstnanců vystřelil na svého kolegu.
ZápadočeskýDeník.cz Novinky v regionech

Plzeňsko, Rokycansko, Klatovsko, Domažlicko, Tachovsko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko


MojeKarlovarsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeKarlovarsko.cz na Facebooku


Redakce MojeKarlovarsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!